ECE HOLDING HAKKINDA

image description

ECE HOLDİNG'in temelleri 1965 yılında ÇENESİZ ailesi tarafından Çenesizler Koll. Şti.'nin kurulması ile atılmıştır. Tuğla ve kiremit alanında başlayan üretim ülkenin birçok yerinde kurulan tuğla ve kiremit tesisleri ile devam etmiştir.1965 yılından 1986 yılına kadar Çenesizler Koll. Şti.olarak devam eden yapı 1986 yılında ikiye ayrılmış ve Çorum merkezli olan ECE Grup oluşmaya başlamıştır. 2006 yılında ECE GRUP Şirketleri, ECE HOLDİNG çatısı altında birleştirilmiştir. Bu gün 4 lokasayonda toplam 7 üretim tesisi ile, 345.000 m2 açık alan 92.000 m2'lik kapalı alanda üretim yapan ve 900 kişilik istihdamdan oluşan bir sanayi grubudur.

image description

ECE Holding sanayi açısından son derece kısıtlı imkanlara sahip olduğu yıllarda temeli atılan bir aile dayanışması sayesinde bugün ki noktasına gelen bir oluşumdur. Çenesiz ailesi içinden ECE ve ÇENESİZLER olmak üzere iki ayrı sanayi grubu çıkarmıştır. Ticari olarak faaliyetleri ayrılsa bile iki kardeşin kurduğu iki ayrı Holding aslında kardeş kuruluşlar olarak yoluna devam etmektedirler.

ECE Holding'in bu günlere ulaşmasında bir çok sebep olduğu muhakkaktır. Bunları hatırlamada ve hatırlatmakta fayda görüyorum.

ECE Holding tüm işlerinde dürüstlüğe önem vermiştir ve vermeye devam edecektir.

ECE Holding tüm çalışanlarını bir aile gibi görmüştür ve görmeye devam edecektir.

ECE Holding israfdan kaçınmıştır ve kaçınmaya devam edecektir.

ECE Holding yaptığı her işte sehrini ve ülkesini göz ardı etmemiştir ve etmeyecektir.

ECE Holding yaptığı her girişiminde ekonominin genel ilkelerini birinci planda tutmuştur ve tutmaya devam edecektir.

ECE Ailesi içinde bu inançla yola çıkan tüm yöneticilerimize ve iş görenlerimize bu kutsal yolculuklarında başarılar dilerim.

İSMET ÇENESİZ

ONURSAL BAŞKAN

Sevgili Mesai Arkadaşlarım

Sevgili Müşterilerimiz

Sevgili İş Ortaklarımız

Bizler ECE Holding olarak yaptığımız tüm işlerdeki başarımızın yanı sıra çok önemli bir konuda da öncülük etmekteyiz. Yaptığımız ana görev, ortalama bir anadolu şehrinde ekonomi ve yönetim bilimini gerekleri yerine getirilerek dünya çapında iş yapan bir şirketin oluşturulabileceği gerçeğinin öncülüğüdür.

image description

Bu nedenle biz sadece kendimizi değil bizden sonra bu cesarete sahip olacak bir çok girişimcinin de başarısı için moralimizi yüksek tutmalı ve her geçen gün yeni hedefleri önümüze koymalıyız.

Yılmadan çalışmalı ve geldiğimiz her aşamada başarmanın mutluluğu yanında, hiç bir zaman tatminin verdiği rehaveti hissetmemeliyiz. Hep bir sonraki hedefi yakalamak için motivasyonumuzu yüksek tutmalıyız.

İş yaşamı insan hayatına benzer, duygularla doludur. Beraberce iyi ve kötü günlerimiz olacaktır. Biz takım ruhumuzla önümüze çıkan tüm problemleri aşacak ve tüm Anadolu için örnek bir çalışmayı ortaya koyacağız.

Bizler yaptığımız işlerde verimliliği başarının ilk etkeni olarak dikkate almalayız

Bizler yaptığımız tüm işlerde, ancak takım ruhumuzu devam ettirerek kalıcı başarı sağlıyacağımızı bilmeliyiz.

Ve bizler küresel rekabet ortamında başarılı olabilmenin önemli bir unsuru olarak tasarruf bilincini işletmelerimizin kılcal damarlarına kadar her yerde yaygınlaştırmalıyız.

Tüm bu düşüncelerle hep birlikte yeni projelere ve yeni başarılara imza atacağımızı bilerek saygılar sunarım.

Erdem ÇENESİZ

Yönetim KURULU BAŞKANI